Almanya'dan İran'a verdiğimiz lojistik hizmeti ile maliyetlerinizi düşürüyor, teslim süresini hızlandırıyoruz.

Nasıl mı?

Almanya'dan İran'a

ÜRÜNLERİNİZİ

Bedirhan Lojistik taşısın!

Şirketimiz Almanya, İran ve Türkiye'de bulunan ofisleri ve transit ülkelerde bulunan geniş ağı ile Alman firmaların İran ve Türkiye'ye yapacağı gönderilerde ihtiyaç duyduğu taşımayı sağlamaktadır. Almanya'da bulunan saha ofisimizde anadilde destek ve süreç yönetimi uzman bir kadro tarafından yapılmaktadır. Türkiye merkezli olan firmamız çevre coğrafyayı yakından tanımakta ve oluşabilecek problemlere karşı Canlı Kontrol Merkezi ile anlık müdahale edebilmekte, 7 gün 24 saat süreçle ilgili müşterilerini bilgilendirmektedir.

Nasıl mı?

Kontrol Merkezi İle

7/24 TAKİP

Tüm araçlarımızda kendi üretimimiz olan takip teknolojileri bulunmakta araç lokasyonları tam olarak saniyesi saniyesine takip edilmektedir. Saha ofislerimizde ise yine kendi ürettiğimiz yazılımla tüm bilgiler anlık olarak kontrol merkezine ulaşmaktadır.

DÖKÜMAN

TAKİBİ

Geç gelen bir evrak teslimatınızın saatlerce gecikmesine ve operasyonel maliyetlerinizin artmasına sebep olur. Biz Bedirhan Lojistik olarak bu problemi yaşamanızı engelliyor, ihtiyacınız olan tüm belge ve dökümanları özenle takip ederek ihtiyaç duyduğunuz zamanda teslim ediyoruz. Kontrol Merkezi'nde bulunan uzman kadromuz söylemenize gerek kalmadan dökümanlarınızı sizin için takip eder.

Taşıma Şekli

Şirketimiz dilerseniz Geleneksel yöntemlerden farklı olarak hem teslim süresini hızlandıran hem de maliyetleri azaltan İntermodal taşıma şekliyle çalışmaktadır. İntermodal çıkış noktası ve destinasyon arasında farklı taşıma imkanlarının kullanıldığı taşımacılık yöntemidir. Geleneksel yöntemlere kıyasla karbondioksit salınımının minimum olduğu en çevreci yöntemdir. Tüm taşımalar Sigorta güvencesi altındadır.

ANADİLDE DESTEK

Kontrol Merkezimiz ve saha ofislerimizde bulunan uzman kadrolar Türkçe, İngilizce, Almanca, Arapça ve Farsça dillerini konuşabilmekte ve müşterilerimize anadilde destek vermektedir. Ekibimiz ihtiyacınız olan tüm bilgileri sizi ulaştırır, süreçle ilgili düzenli bilgi vererek herhangi bir endişe veya problem oluşmasını engeller. Peki ürünlerinizi sizin için Almanya'dan İran'a taşıyan ve profesyonel kadrosuyla teknolojinin tüm imkanlarını kullanarak size lojistik  hizmeti veren Bedirhan Lojistik

Kimdir?

SİPARİŞ

KONTROL MERKEZİ

DEMİR YOLU

ARAÇ PLANLAMASI

RO-RO'YA YÜKLEME

TEKRAR KARAYOLU

YÜKLEME

DENİZ YOLCULUĞU

MÜŞTERİ TESLİMİ

Şirketimize vermiş olduğunuz sipariş anlık olarak Kontrol Merkezi Sipariş Bölümüne ulaşır. Sipariş detaylarına göre taşıma şekli, ihtiyaç duyulan evraklar ve gerekli bilgiler oluşturulur.

Sipariş departmanı tüm bilgileri Araç Planlama'ya gönderir. Taşınacak malın içeriği, destinasyonu ve zamanlaması gibi birçok faktör doğrultusunda araç ve şoförler belirlenir.

Planlanan araç ve ekip gönderinizin bulunduğu yere gelerek profesyonel bir şekilde gönderiyi araca yükler. Bu süreç anlık olarak kontrol merkezine bildirilir, evraklar gönderilir.

Süreçle ilgili tüm bilgiler kontrol merkezinde ana ekrandan takip edilir. Tüm bilgiler müşteriyle paylaşılır, oluşan soru işaretleri giderilir. Uzman destek ekibi potansiyel problemleri öngörür ve  engeller.

Deniz yolculuğunu tamamlayan yük limanda bulunan yük trenine bindirilir. Tren ile destinasyon noktasına en yakın olan durağa kadar yolculuğunu sürdürür. Tüm süreç anlık olarak kontrol merkezinden takip edilir.

Yüklemesi yapılmış olan tır karayoluyla en uygun ve en yakın limana ulaşır. Bu limandan önceden planlanmış RO-RO gemisine bindirilir. Süreç, kontrol merkezinden anlık olarak takip edilir.

Teslimat elemanı müşteri tarafından yetkili bulunan kişiye yükü teslim eder. Gerekli olan tüm evraklar ayrıca müşteriye verilir. Bu esnada teslimat kontrol edilir ve herhangi bir sorun olup olmadığı tespit edilir.

Tır RO-RO gemisinde destinasyon noktasına en yakın limana doğru yolculuğunu gerçekleştirir. Bu süreç yükün birçok ülke ve gümrük noktasında yaşayacağı vakit kaybını engeller ve maliyetleri düşürür.

Destinasyon noktasına en yakın durakta inen yük önceden planlanmış, treyleri bekleyen tır ve uzman çalışanımıza ulaşır. Treyler tıra yüklenerek karayoluyla teslim edileceği adrese doğru yola çıkar, ardından adrese telim edilir.

HAKKIMIZDA

Biz Kimiz?

GENİŞ TIR FİLOSU

TÜRKİYE'DEN DÜNYA'YA

LİDERLİK VİZYONU

Bedirhan Lojistik bünyesinde 200'ü aşkın büyük hacimli tır filosu bulunmaktadır. Aynı zamanda bu hacimle eşleşen geniş şoför kadrosuyla Bedirhan Lojistik hizmetlerini başarıyla sürdürmektedir.

Bedirhan Lojistik Türkiye'de kurulmuş ve büyük başarılar elde ederek yurt dışı pazarlara açılmıştır. Şuanda 4 ülkede ofisi bulunan Bedirhan Lojistik 200 kişiyi aşkın profesyonel ekibiyle hizmet vermektedir.

Şirketimizin kuruluşundan bu yana piyasada lider konumuna gelme vizyonuyla çalışıyoruz.  Çalışma prensiplerimizle bu vizyon doğrultusunda ilerleyerek müşterilerimizi vizyonumuza ortak ediyoruz.

30 YILLIK TECRÜBE

UZMAN KADRO

1982 yılında bir hayali gerçeğe dönüştürerek kurulduk. Kurulduğumuz günden bu yana edinmiş olduğumuz 30 yılı aşkın tecrübe birikimini müşterilerine sunmaktayız.

Uzman kadromuz müşteri ihtiyaçlarını yakından tanımakta ve çözümler üretmektedir. Tüm çalışanlarımız alanlarında kendini kanıtlamış  profesyonellerden oluşmaktadır.

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

Bedirhan Şirketler Grubu

 

Genel Merkez: Organize San.Bölgesi Girişi No : 17 38070

Melikgazi / Kayseri / Türkiye

Tel: + 90 352 311 43 56 (pbx) Faks: + 90 352 311 43 74

 

İstanbul Ofis: İkitelli OSB. Eskoop San. Sit. B2 Blok No:110-112 34670  İstanbul / Türkiye

Tel: + 90 212 671 49 00 (pbx) Faks: + 90 212 670 40 81

 

Almanya Ofis: BKS Internationale Spedition GmbH

Bünnerhelf Str. 31B. 44379  Dortmund / Germany

Tel: + 49 (0) 231 226 88 900 Faks: + 49 (0) 231 226 88 920

 

E-mail adresinizi aşağıdaki formdan bize gönderin biz sizinle iletişime geçelim veya info@bedirhan.com adresinden bize e-mail

ulaşın.

Form gönderiliyor...

Sunucu bir hatayla karşılaştı.

Form alındı.

Copyright © 2015 Bedirhan Şirketler Grubu. Tüm Hakları Saklıdır. Powered by OLO.