با خدمات لجستیک ارائه شده از جانبمان از آلمان به ایران هزینه های شما را کاهش میدهیم، مدت تحویل را تسریع میکنیم.

 

آیا چگونه ؟

از آلمان به ایران را

بدیرحان لجستیک حمل کند

 

شرکتمان با دفاتر خود در آلمان، ایران و ترکیه وبا شبکه وسیع موجود در کشورهای ترانسیت، حمل و نقل مورد نیاز شرکتهای آلمانی را در ارسالات خود به کشورهای ایران و ترکیه تامین میکند. در دفتر میدانی موجود در کشور آلمان مدیریت روند و پشتیبانی از سوی کادر مجرب و بزبان مادری انجام گردیده میشود. شرکتمان با مرکزیت کشور ترکیه جغرافیای محیط را بخوبی میشناخته و در قبال معضلات احتمالی با مرکز کنترل زنده امکان مداخله آنی را دارا میباشد و بصورت 24 ساعته و 7 روز مشتریان را در رابطه با مراحل مطلع میسازد.

 

آیا چگونه؟

 

با سیستم کنترل مرکزی

تعقیب 24/7

در همگی وسائطمان بوسیله سیستم فناوری تعقیب تولیدی خودمان محل وسائط ثانیه به ثانیه تعقیب میشود. در دفتر میدانی نیز بتوسط برنامه تولیدی خودمان همگی اطلاعات بصورت لحظه ای قابل دسترسی میباشد. آیا

چگونه؟

تعقیب

مدارک

 

تاخیر در وصول یکی از مدارک موجبات تاخیر در تسلیمات شما و افزایش هزینه عملیاتی شما خواهد شد. ما بعنوان شرکت لجستیک بدیرحان مانع از بروز این معضلات برای شما میشود، همگی اوراق و مدارک مورد نیاز شما را بدقت پیگیری کرده و و در موقع نیاز به شما تحویل میدهیم. کادر مجربمان در مرکز کنترل بدون نیاز به گفتن شما مدارکتان را برای شما پیگیری خواهند کرد.

 

نحوه حمل

 

در صورت تمایل شما شرکتمان مغایر با روشهای سنتی، با سیستم حمل اینترمدل که زمان تحویل را تسریع داده و همچین هزینه ها را کاهش میدهد کار میکند. اینترمدل یک نوع روش حمل میباشد که امکانات مختلف حمل مابین مبداء و مقصد را استفاده میکند. در مقایسه با روشهای سنتی بهترین روش دوستدار محیط زیست از نظر تولید دی اکسید کربن میباشد. همگی حمل و نقل ها تحت گارانتی بیمه میباشد.

 

سفارش

سفارش ابراز شده به شرکتمان بلافاصله به بخش سفارش کنترل مرکزی واصل میشود. برحسب جزئیات سفارش، نحوه حمل، اوراق مورد نیاز و اطلاعات لازمه ایجاد گردیده میشود.

مرکز کنترل

همگی اطلاعات در رابطه با پروسس در مونیتور اصلی مرکز کنترل پیگیری میشود. همه اطلاعات با مشتری تسهیم میشود. موارد مبهم برطرف گردیده میشود. اکیب پشتیبانی متخصص معضلات احتمالی را پیش بینی کرده و ممانعت میکند.

راه آهن

محموله بدنبال اتمام یافتن سفر دریائی به ترن بار سوار گردیده میشود. سفر خود را با ترن به نزدیکترین ایستگاه راه آهن به محل مقصد ادامه میدهد. همگی پروسه از مرکز کنترل بصورت آنی پیگیری میشود.

برنامه ریزی وسائط

بخش سفارشات همگی اطلاعات را به بخش برنامه ریزی وسائط ارسال میکند. در راستاء عوامل متعددی از قبیل محتوای بار مورد حمل، مقصد و زمان بندی، وسیله و راننده مشخص گردیده میشود.

بارگیری به رو-رو

تریلی بارگیری شده به نزدیکترین و مناسبترین بندر واصل میگردد. در این بندر به رو-رو برنامه ریزی شده سوار گردیده میشود. پروسه از مرکز کنترل بصورت آنی پیگیری میشود.

مجدداً راه زمینی

محموله بدنبال پیاده شدن در نزدیکترین ایستگاه راه آهن به محل مقصد، به تریلی و اکیب مجرب در حین انتظار واصل گردیده میشود. تریلر به تریلی بارگیری شده و از جاده زمینی به محل تحویل محموله راهی میشود، سپس به آدرس تحویل داده میشود.

بارگیری

وسیله و تجهیزات برنامه ریزی شده به محل محموله شما آمده و محموله را بنحو حرفه ای به وسیله بارگیری میکند. پروسه فوق بصورت آنی به مرکز کنترل اطلاع داده شده و مدارک ارسال میگردد.

سیاحت دریائی

مسافرت تریلی در کشتی رو-رو به نزدیکترین بندر به مقصد انجام میشود. این پروسس مانع از اتلاف وقت محموله در چندین کشور و نقاط گمرک شده و هزینه ها را کاهش میدهد.

تحویل به مشتری

مسئول تحویل، محموله را به نماینده صلاحیتدار مشتری تحویل میدهد. در ضمن همه اوراق لازمه به مشتری داده میشود. دراین اثناء محموله کنترل میشود و موجود بودن / نبودن معضلات تثبیت میگردد.

پشتیبانی به زبان اصلی

کادرهای مجرب موجود در مرکز کنترل و دفتر میدانی قادر به صحبت کردن بزبانهای ترکی، انگلیسی، آلمانی، عربی و فارسی بوده و به مشتریانمان به زبان مادری پشیبانی داده میشود. اکیبمان هر نوع اطلاعات مورد نیازتان را به شما واصل خواهند کرد، در رابطه با پروسه بصورت مداوم اطلاعات داده و از حصول اندیشه و معضلات پیشگیری میکند. خیلی خوب، بدیرحان لجستیک که با استفاده از کادر مجرب و هر نوع امکانات فناوری کالای شما را از آلمان به ایران برای شما حمل کرده و پشتیبانی لجستیک انجام میدهد

کیست؟

 

در باره ما

ما کیستیم؟

ناوگان وسیع تریلی

از ترکیه به جهان

خط مشی پیشرو بودن

شرکت بدیرحان لجستیک در ساختار خود بیش از 200 تریلی با گنجایش بالا را دارا میباشد. همزمان با آن شرکت بدیرحان لجستیک با کادر راننده معادل با اوزان فوق خدمات خود را با موفقیت بانجام میرساند.

شرکت بدیرحان لجستیک در کشور ترکیه تاسیس شده و با کسب موفقیتهای عظیم به بازارهای خارجی را یافته است. شرکت بدیرحان لجستیک اینک با دفاتر خود در 4 کشور و با بیش از 200 نفر کادر مجرب خود خدمات ارائه میدارد.

شرکتمان از بدو تاسیس خود تاکنون با خط مشی لیدر بودن در زمینه خود فعالیت میکند. با اصول کاری خود در راستاء این خط مشی پیشرفت کرده و مشتریان خود را به این خط مشی شریک مینماییم.

30 سال تجربه

کادر متخصص

در سال 1982 با واقعیت ساختن خیالی تاسیس شدیم. تجربیات 30 ساله کسب شده از بدو تاسیس تاکنون را به مشتریانمان ارائه میداریم.

کادر مجربمان احتیاجات مشتری را بخوبی میشناسد و راهکارها را ایجاد میکند. همگی کارکنانمان از افراد حرفه ای تشکیل یافته است که در زمینه فعالیت خودشان را باثبات رسانده اند.

با ما تماس حاصل کنید

بدیرحان

مرکز اصلی: ترکیه/ قیصری، ملک قاضی 38070، ورودی منطقه صنعتی، پلاک 17

تلفن: (pbx) 903523114356+ فاکس: 903523114374+

دفتر استانبول: ترکیه/ استانبول 34670، منطقه صنعتی ایکی تللی، شهرک صنعتی اسکوپ، بلوک ب2، پلاک 112-110

تلفن: (pbx) 902126714900+ فاکس: 902126704081+

دفتر آلمان: آلمان/ دورتموند، BKS Internationale Spedition GmbH Bünnerhelf Str. 31B.44379

تلفن: 23122688900(0)49+ فاکس: 23122688920(0)49+

 

ایمیل خودتان را به ما ارسال کنید با شما تماس خواهیم گرفت ویا از آدرس

وب سایت info@bedirhan.com ایمیل خودتان را به ما بفرستید.

Form gönderiliyor...

Error

Form alındı.

کپی رایت  2015 مجموعه شرکتهای بدیرحان. هر نوع حقوق محفوظ میباشد. Powered by OLO.